AKTUALITY

Řízení pásových dopravníků

Řídící systém bez použití PLC

RDP 243

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku. Ovládání na rozváděči. Připojitelné vzdálené zastavení a kvitování.

   

MK 243

Kvitovací skříň pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku.

 

 

 

MK 253

Skříň pro provozní zastavení jednoho pohonu pásového dopravníku.

 

 

 

RDP 242

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku. Vzdálené hlavní ovládání Ovládání místně a kvitování na rozváděči.

   

MK 242

Skříň hlavního ovládání pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa.

 

 

 

RDP 252

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku včetně reverzace. Vzdálené hlavní ovládání Ovládání místně a kvitování na rozváděči.

   

MK 252

Skříň hlavního ovládání včetně reverzace pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa.

 

 

 

RDP 241

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku včetně reverzace. Vzdálené ovládání vč. kvitování z více míst. Zajištěné spouštění pomocí bezkontaktní klíčenky (viz. PSO2).

 

 

 

MK 241

Skříň místního ovládání včetně reverzace a kvitování pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa. Zajištěné spouštění pomocí bezkontaktní klíčenky (viz. PSO2).

   

MK 251

Skříň místního ovládání bez reverzace a bez kvitování pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa. Zajištěné spouštění pomocí bezkontaktní klíčenky (viz. PSO2).

   

MP 251

Skříň pro čtečku bezkontaktních karet.

 

 

 

Řídící systém s VHR komunikací

RDP 341

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku. Ovládání na rozváděči. Připojitelné vzdálené zastavení a kvitování. Informace o stavu systému pomocí VHR komunikace.

   

MK 341

Skříň místního ovládání včetně reverzace a kvitování pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa. Zajištěné spouštění pomocí bezkontaktní klíčenky (viz. PSO2). Informace o stavu systému pomocí VHR komunikace.

   

MK 351

Skříň místního ovládání bez reverzace a bez kvitování pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku se vzdáleného místa. Zajištěné spouštění pomocí bezkontaktní klíčenky (viz. PSO2). Informace o stavu systému pomocí VHR komunikace.

   

MP 351

Skříň pro čtečku bezkontaktních karet.

 

 

 

Vizualizace informací VHR

Systém pro vizualizaci informací se systému VHR.

 

 

 

Řídící systém s PLC

RDP 444

Řídící rozváděč vč. silových obvodů pro spouštění jednoho pohonu pásového dopravníku. Ovládání na rozváděči. Připojitelné vzdálené zastavení a kvitování. Ovládání systému pomocí PLC a komunikace.

Katalogový list

Stáhnout

 

Vizualizace a programování

Systém pro programování a vizualizaci informací se systému RDP.