AKTUALITY

Stacionární analyzátory plynu

Společnost ZAM - SERVIS s.r.o. má dlouhodobé zkušenosti s návrhem a montáží analyzačních systémů pro měření a analýzu plynu přesně podle potřeb a požadavků zákazníků. Podle zadání je možné řešit odběry vzorku z více odběrových míst a následné zpracování naměřených dat.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, poradenství apod.

 

Vybrané oblasti

  • Bioplynové stanice
  • Kogenerační jednotky
  • Vyzkumné ústavy
  • Laboratoře
  • Emisní měření

 

Analyzátory plynu pro použí v systémech analýzy plynu

Extraktivní analyzátory plynů řady S700 Modulární analyzační systém S700 umožňuje sestavit jednoduchým způsobem podle přání zákazníka měřící přístroj pro analýzu plynů "na míru". K dispozici je 6 různých analyzačních modulů pro měření více než 60 různých plynů.

Katalogový list  

Stáhnout

Stručný návod k použití

Stáhnout

Extraktivní analyzátor plynů SIDOR Analyzátor, který svou stavbou odpovídá typu S710 z řady S700, ale není modulární, tzn. v jednom šasi může být doplněn pouze o měření kyslíku pomocí modulu OXOR-P popř. OXOR-E. Vlastní přístroj umožňuje měření až 2 plynů na NDIR infračerveném principu. Vyznačuje se dobrou selektivitou měření a dlouhou časovou stabilitou.

Katalogový list  

Stáhnout

Stručný návod k použití

Stáhnout

Extraktivní analyzátory plynů řady GMS800 Modulární analyzační systém GMS800 umožňuje sestavit jednoduchým způsobem podle přání zákazníka měřící přístroj pro analýzu plynů "na míru". K dispozici je 6 různých analyzačních modulů pro měření více než 60 různých plynů. 

Katalogový list

Stáhnout

Návod k použití

Stáhnout